Greitieji kreditai bedarbiams

Greitieji kreditai bedarbiams asmenims

Greitieji kreditai bedarbiams asmenims

Visi greitieji kreditai bedarbiams asmenims nėra suteikiami jokiomis sąlygomis. Ši asmenų grupė, kaip ir visi vartotojai, turi atitikti visas keliamas sąlygas dėl mokumo. Tos sąlygos dažniausiai yra nurodomos atsakingo skolinimo nuostatose, o taip pat ir patys kreditoriai atidžiai stebi kliento pateikiamus duomenis bei jų pokyčius. Jeigu jūs esate dirbantis asmuo, ir jus domina greitieji kreditai, tai pirmiausia ką jūs turėtumėte padaryti, tai tiesiog pasidomėti savo mokumo galimybės. Tai padaryti nėra sunku, nes jūs galite peržiūrėti savo kredito istoriją, o taip pat galite paskaičiuoti ir savo skolinimosi galimybes būtent pagal gaunamas pajamas. Visa tai padarys ir jūsų pasirinkta kredito bendrovė, nes ji privalo tikrinti visus pateikiamus duomenis.

Greitieji kreditai bedarbiams neduodami

Bendrovėms, skolinančioms pinigus, yra privaloma peržiūrėti vartotojų duomenis. Duomenis šie kreditoriai gali peržiūrėti ir tuo atveju, jeigu jūs duodate sutikimą. Be jūsų žinios negali būti tikrinama nei kredito istorija, nei kažkokia kita informacija apie jūsų finansinę padėtį, nebent Jūs patys kreipiatės į kredito įmonę dėl kredito išdavimo. Tą sutikimą vartotojas duoda įprastai — pervedant simbolinį mokestį per el. bankininkystės sistemą, nurodant specialų kodą, kuris atsiunčiamas į telefoną arba tiesiog pasinaudojus elektroninio parašo galimybe. Kiekviena kredito bendrovė nurodo skirtingus sutikimo davimo būdus, tad viskas priklausys nuo jos galimybių.

Dirbantys asmenys greituosius kreditus gali gauti tuomet, jeigu kreditorius įsitikina, kad klientas gauna pastovias pajamas iš darbinių šaltinių, t.y jis turi darbą. Žinoma, bene svarbiausias akcentas yra tas, kad tos pajamos būtų pakankamos. Ne veltui kredito bendrovės reikalauja, kad jūs nurodytumėte visus turimus įsipareigojimus. Kad iš turimų duomenų būtų galima nustatyti, ar jūs turėtumėte pakankamą sumą pinigų kiekvieną mėnesį mokėti nustatytas įmokas.

Jeigu, pagal skaičiavimus, jūs neturite tiek pajamų, jog kiekvieną mėnesį galėtumėte laiku mokėti įmokas, tai kredito bendrovė tiesiog atmes jūsų pateiktą paskolos paraišką. Patvirtindama tokią paraišką, kredito bendrovė nusižengtų įstatymams, o tiksliau — atsakingo skolinimo nuostatoms. O už tai ją Lietuvos banko priežiūros institucijos galėtų nubausti gana didele bauda. Kreditoriai jokiu būdu nerizikuos skolinti pinigus tiems, kurie negali kiekvieną mėnesį laiku mokėti įmokų.